Ce trebuie sa stii cand apelezi la firma noastra de curatenie?

<p style="text-align:justify;"><span style="color: black;font-size: 12pt;font-family: Times New Roman", serif;"><strong>Care sunt pașii de la oferta până la executarea lucrării?</strong></span><strong> </strong></p> <p><span style="color: black;font-size: 12pt;font-family: Times New Roman", serif;">Iei legătura cu noi prin telefon sau email și înțelegem nevoie tale, după care stabilim o zi și o ora la care se poate vedea locuința pentru a-ți putea face o evaluare gratuita.</span></p> <p style="text-align:justify;"><span style="color: black;font-size: 12pt;font-family: Times New Roman", serif;">Dacă ești mulțumit/a de oferta noastră facem planul de curatenie și stabilim data și ora la care va veni echipa de curatenie. </span>&nbsp;</p> <p style="text-align:justify;"><span style="color: black;font-size: 12pt;font-family: Times New Roman", serif;">Echipele noastre își desfășoară activitatea de luni până vineri, între orele 8:00 și 17:00. Ajungem cu produsele de curățat, echipamente și un zâmbet larg, gata să îți oferim o curățenie ca la carte.</span>&nbsp;</p> <p style="text-align:justify;"><span style="color: black;font-size: 12pt;font-family: Times New Roman", serif;"><strong>Cum să te pregătiți pentru curățenia programată? </strong></span><strong> </strong></p> <p style="text-align:justify;"><span style="color: black;font-size: 12pt;font-family: Times New Roman", serif;">Înainte ca echipa noastră să sosească pentru curățenie, te rugăm să îndepărtezi dezordinea, astfel încât să putem curăța eficient toate suprafețele - aceasta include haine, jucării pentru copii și vase din chiuveta din bucătărie.</span> <span style="color: black;font-size: 12pt;font-family: Times New Roman", serif;">Pune cearșafuri curate pe fiecare pat dacă dorești sa îți schimbam și lenjeria de pat.</span>&nbsp;</p> <p style="text-align:justify;"><span style="color: black;font-size: 12pt;font-family: Times New Roman", serif;"><strong>Cum poți să plătești? </strong></span><strong> </strong></p> <p style="text-align:justify;"><span style="color: black;font-size: 12pt;font-family: Times New Roman", serif;">Factura se poate plăti cash, transfer bancar in<br>contul firmei sau BT Pay, la sfârșitul zilei când este finalizată curățenia. </span>&nbsp;</p> <p style="text-align:justify;"><span style="color: black;font-size: 12pt;font-family: Times New Roman", serif;"><strong>Ce se întâmpla deca intervine ceva in programul tău? </strong></span><strong> </strong></p> <p style="text-align:justify;"><span style="color: black;font-size: 12pt;font-family: Times New Roman", serif;">Dacă intervine ceva în programul tău si curățenia trebuie amânată, sunați-ne pur și simplu. Apreciem un preaviz de 72 de ore, dar înțelegem că unele situații sunt inevitabile. Cu toate acestea, atunci când se acordă o notificare intr-un timp mai scurt este posibil să percepem o mică taxă.</span>&nbsp;</p> <p style="text-align:justify;"><span style="color: black;font-size: 12pt;font-family: Times New Roman", serif;"><strong>Dacă se deteriorează vreun obiect in timpul curățeniei din cauza personalului?</strong> </span>&nbsp;</p> <p style="text-align:justify;"><span style="color: black;font-size: 12pt;font-family: Times New Roman", serif;">Dacă ceva este deteriorat în timpul curățării, vom depune toate eforturile pentru a repara sau, atunci când este necesar, a înlocui articolul deteriorat.</span>&nbsp;</p> <p style="text-align:justify;"><span style="color: black;font-size: 12pt;font-family: Times New Roman", serif;"><strong>Dacă nu ești mulțumit de lucrare?</strong></span><strong> </strong></p> <p style="text-align:justify;"><span style="color: black;font-size: 12pt;font-family: Times New Roman", serif;">Dacă nu ne îndeplinim așteptările, vom reveni și ne vom îndeplini garanția. Doar anunțați-ne în termen de 24 de ore despre orice problemă, inclusiv orice neglijență sau neînțelegere cu privire la execuția planului de curățenie. După ce se reintervine pentru a remedia problema dacă ești nemulțumit/a primești banii înapoi. </span>&nbsp;</p> <p style="text-align:justify;"><span style="color: black;font-size: 12pt;font-family: Times New Roman", serif;"><strong>In cazul in care ai și alte întrebări, ne poți contacta și îți răspundem cu mare drag.</strong></span><strong> </strong></p>


Postari Recente